Ettevõttest

BCG Haldus OÜ

BCG Haldus OÜ tutvustus.BCG Haldus 0Ü on Eesti Kinnisvara Haldajate ja Hooldajate Liidu ( EKHHL ) liige aastast 2002 ja omab EKHHL-i sertifikaate kinnisvara halduse-hoolduse alal, lähtudes teenuste osutamisel EKHHL-i soovitatud standardist Eesti Standard EVS 807:2016, Kinnisvara korrashoiu tegevused”. BCG Haldus 0Ü on iseseisev majandusüksus ja tema omanikeks on kolm eraisikut.

BCG Haldus OÜ asutati 2001 a. seoses vajadusega osutada professionaalset haldus-hooldusteenust korterelamutele ja büroohoonetele. Praegusel momendil on meie hallata elamuid alates puumajadest kuni väga keeruliste süsteemidega büroohooneteni, kus tuleb hooldada näiteks gaasikatlamaju,soojustagastusega ventilatsiooni— ja konditsioneeri ning „targa maja— süsteeme, turvasüsteeme, ATS-i jne, samas ka elamuid, kus on sisse ehitatud basseinid, saunad ja jõusaalid.
BCG Halduses töötavad kõrge professionaalse taseme ja pikaajalise töökogemusega töötajad, kes omavad EHHL-i 5 kategooria halduri pädevustunnistust.

BCG Haldus OÜ osutab teenuseid üle Eesti.

Haldus-ja hooldusalane tegevus on kindlustatud PZU Kindlustuses summas 100 000 eurot ja asume Krediidireitingus kõrgel AA kohal. Alates 2014 aastast omame Euroopa kinnisvara halduse-hoolduse sertifikaati CC nr. EE 100766930 ja EU Certification Company 0Ü poolt kontollitud andmetel kuulub meie ettevõte 7,9 % Eesti edukamate ettevõtete hulka. 19.08.2016 omistati BCG Haldus 0Ü-le SERTIFIKAAT USALDUSVÄÄRNR ETTEVÕTE (nr. 2016/66037)
BCG Haldus 0Ü tegevuse põhimõtteks on klientide soovide maksimaalne täitmine ja kompleksne teenindamine pöhmõttel „ TEIE SOOV = MEIE TEOSTUS”

Alates 2016 a. on kasutusel E-Haldamise programm, mis võimaldab igal korteriomanikul oma näite sisestada, tutvuda maja puudutava dokumentatsiooniga (näiteks põhikiri, koosolekute protokollid jm dokumendid mida juhatus peab vajalikuks avalikustada), edastada teateid haldurile. Korteriühistu juhatustele on laiendatud võimalused.

Samuti võimaldab E-Haldamise programm saata infot kõikidele korteriomanikele (näiteks avariiteade).

Eesmärkide saavutamiseks arendame kliendikeskset, paindlikku ja laia ampluaaga haldus-hooldus tegevusi ning püüame saavutada klientide maksimaalse rahulolu ja tagada hallatavate hoonete efektiivse majandamise. Meie töö tugevateks külgedeks on funktsionaalsus, hea hinna ja kvaliteedi suhe, kliendi kõigi erinevate soovide arvestamine. Kvaliteetse ja professionaalse teenuste taseme hoidmiseks peame oluliseks ettevõtte töötajate oskuste ja teadmiste pidevat täiendamist igaaastaste koolituste läbi.

Toetudes eeltoodule oleme suutelised pakkuma oma klientidele kõrgekvaliteedilist ning head ja usaldusväärset teenindust, millega oleme ärateeninud meiepoolt hallatavate elamute rahulolu.

Lugupidamisega Toivo Lillepõld
BCG Haldus OÜ juhatuse Iiige,tegevdirektor

17 aastat kogemust kinnisvara halduses ja hoolduses.

Saada meile hinnapäring